Sport
Flori pentru fotbalistii nationalei la revenirea de la JO. Radoi, surprins: "Ne dati voi?"

Reprezentativa Romaniei a remizat, miercuri, la Sapporo, scor 0-0, cu selectionata Noii Zeelande, in ultima etapa a grupei B de la turneul olimpic de fotbal din Japonia. Daca ar fi invins, tricolorii s-ar fi calificat in sferturile de finala. In celalalt meci din grupa B, Coreea de Sud a invins cu 6-0 Honduras. Romania s-a aflat la prima participare la turneul olimpic de fotbal dupa 57 de ani. In primele doua partide din grupa, Romania a invins Honduras, scor 1-0, si a pierdut in fata nationalei din Coreea de Sud, scor 0-4. ...
VIDEO
CFR Cluj - Universitatea Craiova 1-0. Analize si reactii dupa meci
VIDEO
INTERVIU. Imaginea serii: Culio a izbucnit in lacrimi la declaratii
VIDEO
REZUMAT | CFR Cluj - Universitatea Craiova 1-0. Andrei Burca a marcat golul victoriei
VIDEO
Contre Porumboiu-Craciunescu, dupa penalty-ul de la U Craiova-FCSB: "Ma intereseaza ce spune el?"
VIDEO
Furia lui Torje: "FC Botosani are doar sportivi de contact. Dinamo este o emblema a Romaniei"
VIDEO
Petrescu, replica pentru Sumudica: "Imi dau demisia si plec daca am facut asta"
VIDEO
REZUMAT: Dinamo - FC Botosani 1-2. "Cainii", sase esecuri la rand
VIDEO
Bogdan Mara: "Culio mai are nevoie de meciuri. Arlauskis urmeaza sa revina"
VIDEO
Raducioiu: "Nu cred ca Mutu este o solutie pentru Dinamo, am dubii in privinta lui"
VIDEO
Universitatea Craiova - Sepsi 1-1. Arbitrii au gresit tot, oltenii au ratat enorm